Coaching

Coaching Przywództwa

Coaching Przywództwa

Poznaj moją ofertę programów coachingowych związanych z przywództwem i zarządzaniem. Ten rodzaj coachingu dedykowany jest zarówno przedsiębiorstwom, które chcą wspierać rozwój kadry zarządzającej, jak i osobom indywidualnym czy właścicielom działalności gospodarczej.

 

Coaching Kariery

Coaching Kariery

Twoja kariera stoi w miejscu i kompletnie się w niej nie odnajdujesz? Sprawdź, jak mogę Ci pomóc! Ten rodzaj coachingu dedykowany jest osobom, które chcą zmienić coś w swojej obecnej karierze, bądź rozpocząć w niej kompletnie nowy rozdział.

Coaching biznesowy

Coaching biznesowy

Jeżeli prowadzisz własny biznes, być może od czasu do czasu zastanawiasz się, co mógłbyś robić jeszcze lepiej, aby osiągnąć swoje cele. Coach biznesowy pomoże Ci odnaleźć właściwy kierunek i odzyskać radość z prowadzenia firmy.

Coaching menedżerski

W ostatnich latach nastąpił intensywny rozwój szkoleń skierowanych w stronę kadry menedżerskiej. Środowisko pracy ulega poważnym zmianom, a przedsiębiorstwa i organizacje (oraz ludzie w nich pracujący) muszą wciąż adaptować się do nowych warunków. Panujący kiedyś styl zarządzania oparty o nakazy i kontrolowanie pracowników zdecydowanie stracił na efektywności. Współcześnie zadaniem dobrych liderów jest wzmacnianie i wspieranie pracowników zgodnie z ich kompetencjami i potencjałem. Jak więc wykształcić sobie umiejętności niezbędne do zajmowania stanowiska menedżerskiego? Coaching menedżerski pozwoli Ci nauczyć się tego, jak umiejętnie delegować zadania i budować autentyczne relacje z zespołem, po to, aby tworzyć w firmie kulturę eksponującą odpowiedzialność i zaangażowanie. Obecnie firmy oczekują od swojej kadry zarządzającej tego, aby prezentowali styl trenerski, który zdecydowanie najbardziej rozwija zespół. Przedsiębiorstwa, którym zależy na zasobach ludzkich, dostrzegły korzyści wynikające z wykorzystania coachingu dla menedżerów. Sposób zarządzania oparty na metodach coachingu przyczynia się do tego, że pracownicy mają przestrzeń do realizowania swoich potrzeb.

Coaching dla menedżerów

Liderzy, którym zależy na tym, aby w przedsiębiorstwie pracowały osoby wysoko wykwalifikowane, osiągające dobre rezultaty, powinni rozważyć wprowadzenie coachingowej koncepcji w organizacji. Profesjonalne metody, które proponuje coaching menedżerski, koncentrują się na pomocy kadrze kierowniczej we właściwym określeniu i zdefiniowaniu celów związanych ze skutecznym zarządzaniem ludźmi. Coaching dla menedżerów, do którego zachęcam, koncentruje się na sposobach realizowania projektów zgodnie z praktyką uważnego przywództwa, czyli bycia uważnym nie tylko na siebie w roli lidera, ale i dostrzegania innych pracowników Umiejętność doceniania, dostrzegania ich problemów w zespole i reagowania na nie oraz otwarta komunikacja sprawia, że stajesz się lepszym przywódcą. Coaching menedżerski stanowi solidne wsparcie w rozwijaniu umiejętności przywódczych niezależnie od tego, czy właśnie zostałeś szefem lub masz już długi staż w zarządzaniu innymi. Dobrzy menedżerowie są świadomi, że nie wiedzą wszystkiego. Zainwestuj w siebie i swoją karierę tak jak robią to najlepsi liderzy i wizjonerzy biznesu.Profesjonalny coaching menedżerski, który oferuję, pozwoli zbudować Ci pozycję skutecznego lidera, który cieszy się zaufaniem współpracowników oraz sukcesami biznesowymi. Tego wszystkiego nauczysz się podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń. Zapraszam!